Dostępność PCB.

Post Reply
Marcin
Posts: 200
Joined: 16 Sep 2011, 13:05

Dostępność PCB.

Post by Marcin »

Witaj Jacku !

Kiedy będzie dostępna większa ilość płytek PCB UNIV 3.2.(3-4).x ?
I drugie pytanie, rozumiem iż w dokumentacji tego urządzenia nie ma wzmianki o przekaźnikach z dwiema cewkami to można je tam montować w/g dokumentacji poprzedniej wersji?
Pozdrawiam,
Marcin.
Jacek
Posts: 560
Joined: 17 Feb 2007, 18:00

Re: Dostępność PCB.

Post by Jacek »

Cześć, uaktualniłem pozycję w sklepie. W tej chwili jest 10 sztuk. Więcej dostępne na zamówienie w ciągu 4 tygodni.

W wersji UNIV 3.2.4.x - revision 2 są użyte podstawki pod przekaźniki, które nie nadają się do przekaźników z dwiema cewkami.
Jeśli nie zastosujesz podstawek, to przekaźniki można wlutować bezpośrednio w płytkę. Użyj wtedy schematu z wersji UNIV 3.2.4.x - revision 1 (https://github.com/hapcan/UNIV_3.2.4.x/ ... -4-x_c.pdf - rysunek 2)
Regards
Jacek
muzyk
Posts: 47
Joined: 30 Sep 2011, 20:24

Dostępność w sklepie

Post by muzyk »

Mam w sklepie w koszyku kilka pozycji z czego 2 aktualnie niedostępne. Czy jak złożę zamówienie to dostanę całość jak już będzie dostępne wszystko, czy na raty najpierw to co jest na stanie,a resztę później?
Pytam, bo nie wiem czy już zamawiać. Aktualnie słabo u mnie jest z finansami. Przypływ gotówki będę miał za 3-7 dni, a nie chciałbym, żeby czas oczekiwania był za długi lub czegoś następnego znowu nie zabrakło na stanie, oprócz tego jeszcze czas na polutowanie i poskładanie kit-ów (tańsza opcja:) ).
Oczywiście będę jeszcze składał zamówienie, ale to co wybrałem na już będzie mi potrzebne, bo elektryk kończy kłaść instalację.
Chciałem to napisać na PW, ale nie znalazłem opcji, a odpowiedź na pierwsze dwa zdania może się przydać innym użytkownikom.
I jeszcze zapytam, do czego służy w sklepie okienko kupony i button TAK?
Pozdrawiam. Piotrek.
Jacek
Posts: 560
Joined: 17 Feb 2007, 18:00

Re: Dostępność w sklepie

Post by Jacek »

muzyk wrote:Mam w sklepie w koszyku kilka pozycji z czego 2 aktualnie niedostępne. Czy jak złożę zamówienie to dostanę całość jak już będzie dostępne wszystko, czy na raty najpierw to co jest na stanie,a resztę później?
Nie ma tu konkretnej odpowiedzi, bo wszystkie opcje są możliwe. Napisz mi proszę (project@hapcan.com) czego brakuje i w jakiej ilości, a będę w stanie powiedzieć jak szybko będzie dostępne.
muzyk wrote:Chciałem to napisać na PW, ale nie znalazłem opcji, a odpowiedź na pierwsze dwa zdania może się przydać innym użytkownikom.
Możesz pisać na project@hapcan.com lub z tej strony http://hapcan.com/contact_pl/
muzyk wrote:I jeszcze zapytam, do czego służy w sklepie okienko kupony i button TAK?
HAPCAN korzysta ze standardowego sklepu - Prestashop, który ma funkcję przyznawania kuponów rabatowych, a przycisk TAK to pewnie nie najdoskonalsze tłumaczenie dla wersji polskojęzycznej Prestashop.
Regards
Jacek
Post Reply