Kit UNIV 3.102.0.x - interfejs ethernetowy

Nowy

Kit interfejsu ethernetowego UNIV 3.102.0.x dla systemu HAPCAN. Moduł służy do programowania systemu z komputera PC, wizualizacji stanu systemu i sterowania systemem z urządzeń posiadających port ethernetowy. Dostępny w kilku różnych wersjach do samodzielnego montażu lub jako zmontowane urządzenie.

Więcej szczegółów

24 szt.

Towar dostępny

160.00 zł

• A - Kit bez modułu Tibbo EM500
  • B - Kit z modułem Tibbo EM500
  • C - Kit z usługą montażu bez obudowy (7dni)
  • D - Kit z usługą montażu i obudową (7dni)

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Oszczędzasz
5 25.00 zł Do 125.00 zł
5 25.00 zł Do 125.00 zł
15 50.00 zł Do 750.00 zł
15 50.00 zł Do 750.00 zł

Więcej informacji

Opis
Kit interfejsu ethernetowego UNIV 3.102.0.x dla systemu HAPCAN. Moduł służy do programowania systemu z komputera PC, wizualizacji stanu systemu i sterowania systemem z urządzeń posiadających port ethernetowy. Dostępny w kilku różnych wersjach do samodzielnego montażu lub jako zmontowane urządzenie. Odpowiednia obudowa dla urządzenia: obudowa na szynę DIN (2 mod) (wymaga obróbki mechanicznej)

Dokumentacja
Opis urządzenia (hardware) i oprogramowania (firmware)

Dostępne wersje
A - Zestaw do samodzielnego montażu bez modułu Tibbo - zawiera płytkę pcb, procesor UNIV 3 CPU i wszystkie elementy elektroniczne poza modułem ethernetowym Tibbo EM500. Zestaw nie zawiera obudowy.
B- Zestaw do samodzielnego montażu z modułem Tibbo - zawiera płytkę pcb, procesor UNIV 3 CPU i wszystkie elementy elektroniczne. Zestaw nie zawiera obudowy.
C - Zmontowany i uruchomiony zestaw bez obudowy.
D - Zmontowany i uruchomiony zestaw w obudowie.

Produkty powiązane